KBC TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Aktualności

Witamy w Grupie PKO Banku Polskiego

6 Luty 2018

KBC TFI dołączyło do największej polskiej grupy na rynku finansowym, dzięki czemu klienci funduszy KBC TFI będą mogli cieszyć się i korzystać z potężnego zaplecza organizacyjnego, kapitałowego i merytorycznego, jakie oferuje Grupa PKO Banku Polskiego.

więcej

Nowa strategia w KBC Parasol FIO

12 Lipiec 2017

Nowa strategia w KBC Parasol FIO

więcej

Informacja o błędnej wycenie WAN/j.u.

20 Czerwiec 2017

KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. informuje o błędnej wycenie Wartości Aktywów Netto na Jednostkę Uczestnictwa w subfunduszu KBC Globalny Akcyjny, która miała miejsce w dniu 16 czerwca br.
Towarzystwo dokona stosownych dopłat do aktywów Subfunduszu oraz dopłat dla uczestników, którym zrealizowano zlecenia po błędnej wartości j.u.

więcej

Sprawozdania finansowe funduszy otwartych już dostępne!

20 Kwiecień 2017

Sprawozdania finansowe funduszy otwartych (FIO i SFIO) są już dostępne w zakładce "dokumenty" przy każdym funduszu i subfunduszu.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami.

więcej

POK w Wielki Piątek czynny do 13:00

5 Kwiecień 2017

POK w Wielki Piątek czynny do 13:00

więcej

KBC GAMMA nagrodzona ALFĄ!

23 Marzec 2017

KBC GAMMA został uznany za najlepszy fundusz w kategorii funduszy gotówkowych i pieniężnych w 2016 roku i nagrodzony statuetką „ALFA” przez Analizy Online – niezależny ośrodek analityczny.

więcej

Złoty Portfel dla KBC GAMMA!

17 Marzec 2017

Z radością informujemy, że w 15 marca podczas uroczystej Gali „Byki i Niedźwiedzie” – statuetkę Złoty Portfel odebrał Bogdan Jacaszek, Zarządzający KBC GAMMA. Nagroda została przyznana przez gazetę Giełdy i Inwestorów Parkiet w kategorii najlepszy fundusz pieniężny i gotówkowy w 2016 r.

więcej

Najlepsze IKE jest w KBC TFI!

10 Listopad 2016

Bardzo miło jest nam poinformować, że w dziś opublikowanym w gazecie Rzeczpospolita rankingu TFI oferujących IKE w formie funduszu inwestycyjnego po raz kolejny zwyciężyło KBC TFI.

więcej

Sprawozdania finansowe funduszy już dostępne!

31 Sierpień 2016

Sprawozdania finansowe funduszy są już dostępne w zakładce "dokumenty" przy każdym funduszu i subfunduszu.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami.

więcej

WIG JET - nowy subfundusz Global Partners

13 Czerwiec 2016

Dziś rozpoczęła się subskrypcja nowego, zagranicznego subfunduszu Global Partners WIG JET. Utworzony i zarządzany przez KBC AM, z myślą o inwestorach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, a jednocześnie są zainteresowani ekspozycją na rynek akcji. Konstrukcja subfunduszu bazuje na indeksie WIG20, a czas trwania wynosi 3 lata, ale może ulec skróceniu do 1 roku po spełnieniu się określonego warunku. Subfundusz zapewnia inwestorom warunkową ochronę kapitału.

więcej

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie