KBC TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

List Prezesa

21 Grudzień 2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Pracowników oraz Zarządu KBC TFI życzę Państwu zdrowia, rodzinnego ciepła i satysfakcji z życia w Nowym Roku 2018!

Dla nas okres świąteczno-noworoczny jest szczególnie udany. W związku z realizacją transakcji zakupu 100 proc. akcji KBC TFI od KBC Asset Management NV od 12 grudnia br. KBC TFI jest częścią wiodącej na polskim rynku Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. W najbliższym czasie nasze Towarzystwo i zarządzane przez nas fundusze inwestycyjne zmienią firmę (nazwę), co jest efektem sprzedaży akcji KBC TFI przez KBC Asset Management NV. Będziemy o tym informować Państwa na bieżąco.

Zmiana właściciela KBC TFI oznacza zupełnie nowe możliwości rozwoju znanych i cenionych produktów inwestycyjnych Towarzystwa, radykalnego poszerzenia sieci ich dystrybucji i wykorzystania olbrzymiego potencjału Grupy PKO Banku Polskiego w tym PKO TFI, z którym planowane jest połączenie KBC TFI. Dla naszych Klientów, wejście w skład Grupy PKO Banku Polskiego oraz planowane połączenie z PKO TFI oznacza perspektywę utrzymania dotychczasowej polityki inwestycyjnej ich ulubionych funduszy inwestycyjnych przy jednoczesnym znacznym poszerzeniu możliwości obsługi – zarówno tej tradycyjnej, jak i opartych o najnowsze technologie kanałów zdalnych. Docelowo, po połączeniu z PKO TFI, znane i cenione przez Państwa fundusze KBC TFI staną się specjalną, wydzieloną linią produktową PKO TFI.

Cieszymy się, że możemy wchodzić w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2018 z tak potężnym zapleczem organizacyjnym, kapitałowym i merytorycznym jakie oferuje Grupa PKO Banku Polskiego.

Dziękujemy Wszystkim Państwu za zaufanie i zapraszamy do inwestowania w fundusze KBC TFI!

 

Z poważaniem,

Łukasz Kwiecień

Prezes Zarządu KBC TFI

« Powrót do listy aktualności

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie