KBC TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Nagrody i wyróżnienia

Alfa 2016

KBC GAMMA został uznany za najlepszy fundusz w kategorii funduszy gotówkowych i pieniężnych w 2016 roku i nagrodzony statuetką „ALFA” przez Analizy Online – niezależny ośrodek analityczny.

Złoty portfel

"Złoty Portfel" nagroda Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet dla zarządzającego najlepszym funduszem pieniężnym i gotówkowym KBC GAMMA w 2016 r.

KBC TFI zostało nagrodzone statuetką ALFA dla najlepszego Towarzystwa w 2015 roku, przyznawaną przez niezależny i wyspecjalizowany ośrodek analityczny - Analizy Online. Fundusze KBC TFI zostały ocenione najwyżej spośród konkurencji. 

KBC Papierów Dłużnych został uznany za najlepszy fundusz w kategorii funduszy polskich papierów dłużnych w 2015 roku i nagrodzony statuetką „ALFA” przez Analizy Online – niezależny ośrodek analityczny.

KBC GAMMA został uznany za najlepszy fundusz w kategorii funduszy gotówkowych i pieniężnych w 2015 roku i nagrodzony statuetką „ALFA” przez Analizy Online – niezależny ośrodek analityczny.

KBC Akcji Małych i Średnich Spółek został uznany za najlepszy fundusz akcji małych i średnich spółek w 2014 roku i nagrodzony statuetką „ALFA” przez Analizy Online – niezależny ośrodek analityczny.

KBC TFI S.A. – numer 1 wśród TFI w Polsce w 2012 r.!

6 marca 2013r. KBC TFI otrzymało Statuetkę „Byka i Niedźwiedzia” od Gazety Giełdy Parkiet.

"Złoty Portfel" nagroda Gazety Giełdy Parkiet dla zarządzającego najlepszym funduszem stabilnego wzrostu KBC Stabilny w 2012 r.

Redakcja miesięcznika Home&Market przyznała Order Finansowy w kategorii najlepszy produkt inwestycyjny dla Pracowniczego Programu Emerytalnego KBC TFI.

Najlepszy produkt dla biznesu 2011

nagroda "Gazety Finansowej" w kategorii "Produkt Inwestycyjny" dla KBC TFI za pracownicze programy emerytalne jako korzystną formę oszczędzania przy pomocy pracodawcy w ramach III filaru systemu emerytalnego

Złoty portfel

nagroda "Gazety Giełdy Parkiet" dla zarządzającego najlepszym funduszem płynnościowym KBC GAMMA SFIO w 2005 r.

Nagroda Alicji

nagroda "Twojego Stylu" dla KBC TFI S.A. za fundusze z ochroną kapitału (2005 r.)

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie