KBC TFI - Towarzystwo funduszy inwestycyjnych

Zarząd

Katarzyna Szczepkowska

Katarzyna Szczepkowska - Prezes Zarządu

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 1997 ukończyła studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie w Leuven, Wydział Ekonomii, specjalizacja finansowa. W roku 1998 z wyróżnieniem ukończyła studia MBA na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. W roku 2003 uzyskała stopień naukowy Doktora Nauk Ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W latach 1998 - 2003 zatrudniona w centralach firm międzynarodowych w Belgii na stanowiskach związanych z finansami. Z grupą finansowo - ubezpieczeniową KBC związana od roku 2003 początkowo jako Kontroler Europy Centralnej w KBC Insurance NV, zaś w latach 2004 - 2008 jako Dyrektor Finansów i Kontrolingu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Rosji w KBC Group NV. Z dniem 05 września 2008 roku powołana na stanowisko Członka Zarządu KBC Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A., Dyrektora Zarządzającego Pionem Finansów i Operacji. Funkcję tę pełniła do momentu powołania jej w kwietniu 2009 r. na stanowisko Prezesa Zarządu KBC Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Jarosław Antonik

Jarosław Antonik - Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Łódzkiej, Wydział Elektryczny. Ukończone Studia Podyplomowe Inwestycji Kapitałowych oraz Studia Doktoranckie z dziedziny Ekonomia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1991 – 2000 prowadził własną działalność gospodarczą. W 2000 r. zatrudniony w Fabryce Szlifierek FUM Pabianice na stanowisku Pełnomocnika Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży. Od 2001 r. zatrudniony na stanowisku analityka w Biurze Inwestycji Kapitałowych w Warta – Vita S.A., odpowiedzialny za analizę polskiego rynku akcji i za realizację transakcji. Od 2002 r. pracował jako analityk w Warta Asset Management S.A., gdzie odpowiadał za przygotowywanie scenariusza makroekonomicznego oraz analizę rynku akcji i obligacji. Od dnia 20 kwietnia 2005 roku, w związku z konsolidacją spółek WARTA Asset Management S.A., WARTA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku S.A. pracował w Biurze Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego KBC TFI S.A. na stanowisku dyrektora, odpowiedzialny za przygotowywanie strategii inwestycyjnej, analizę rynku akcji i obligacji oraz wsparcie sprzedaży. Od 7 czerwca 2011 r. pełni funkcję członka zarządu KBC TFI S.A. odpowiedzialny za 2 Piony: Pion Inwestycji i Pion Rozwoju Produktów i Analiz.

Paweł Niemiec

Paweł Niemiec - Członek Zarządu

Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego SGPIS w Warszawie. Od 1991 w koncernie Procter & Gamble, gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż i dystrybucję w Polsce kolorowych kosmetyków i produktów farmaceutycznych. W latach 1995 - 1997 Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, odpowiedzialny za strategię sprzedaży i rozwój sieci dystrybucyjnej produktów mrożonych w Stabburet Polska. W następnych latach Dyrektor Handlowy i Obsługi Klienta, Członek Zarządu w David S. Smith Packaging. Przeprowadził proces restrukturyzacji pionu handlowego i obsługi klienta, był także odpowiedzialny za strategię sprzedaży w Polsce. W latach 1998-2000 Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu PTE "Dom" S.A. odpowiedzialny za wprowadzenie nowych produktów na rynek usług finansowych. W latach 2000-2005 Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu Legrand Polska odpowiedzialny za całościową restrukturyzację spółki. W roku 2007 powrócił do branży finansowej obejmując stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży w PTE Warta S.A. W kwietniu 2009 r. powołany został na stanowisko Członka Zarządu w KBC Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj
×Zamknij powiadomienie