Poznaj Vialise krem na cellulit, który działa!

Krem na cellulit Vialise to kosmetyk o dobroczynnym działaniu na skórę. Minimalizuje widoczność skórki pomarańczowej, ale pod warunkiem, że jest systematycznie stosowany. Specjaliści zalecają, aby powtarzać aplikację dwa razy dziennie. Produkt ma lekką konsystencję, która świetnie się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Skuteczność kosmetyku wynika z odpowiednio dobranych składników aktywnych, które mają pozytywny wpływ na skórę. Niemniej jednak skład należy dokładnie sprawdzić, upewniając się, czy nie znajdują się w nim szkodliwe, chemiczne dodatki. Czego zatem nie powinno być w składzie kremu?

Krem antycellulitowy Vialise – bogactwo roślinnych składników

Krem antycellulitowy Vialise to produkt, który ma tylko naturalne składniki aktywne. Bazuje przede wszystkim na naturalnych składnikach takich jak np.:

  • kofeina o działaniu pobudzającym spalanie tkanki tłuszczowej,
  • rutyna – uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne,
  • wyciąg z alg – usuwa nagromadzone w tkankach toksyny, wzmacnia naczynka i poprawia krążenie,
  • ponadto bogaty jest w ekstrakty z bluszczu, kasztanowca, bylicy boże drzewko czy ruszczyka kolczastego.

Krem Vialise na cellulit powinien być stosowany regularnie, najlepiej codziennie. Zaleca się jego aplikację rano i wieczorem na suchą i oczyszczoną skórę. Pierwsze efekty jego stosowania można zauważyć już po kilku tygodniach pielęgnacji. Co więcej, krem działa nie tylko na widoczne już cellulit, ale także profilaktycznie. Warto go zatem stosować, jeśli istnieje ryzyko powstania cellulitu (nadmierna masa ciała, problemy hormonalne itp.).
Warto także podkreślić, że produkt wykazuje największą skuteczność w początkowej fazie rozwoju cellulitu. Niemniej jednak warto pamiętać, że skóra potrzebuje nie tylko pielęgnacji, ale również wsparcia od wewnątrz. W związku z tym ogromną rolę odgrywa prawidłowe żywienie. Wraz z dietą dostarczamy niezbędnych, dla naszego organizmu, składników odżywczych. Kolejne miejsce zajmuje regularna aktywność fizyczna.

Serum Vialise – opinie klientów

• „Butelka z serum bardzo duża, więc będzie pewnie bardzo wydajna. Serum fajnie sie rozprowadza i napina skórę, już teraz widzę lekką różnicę przed i po. Na finalny werdykt jeszcze chwile poczekam, ale mam dobre nadzieje co do tego kosmetyku.”
• „Co do komentarza do samego kremu na cellulit to jest jak najbardziej pozytywny: działa, nie brudzi ubrań, szybko wchodzi w skórę i nie podrażnia.”
• „dla mnie na razie zarówno sklep jak i samo vialise numero uno! 🙂 na pewno powrócę do niego”
• „bardzo fajny kremik i duże zaskoczenie. po ciąży zostało mi kilka dodatkowych kg i cellulit, który nie chciał się ruszyć z miejsca. dołożyłam ćwiczenia na rowerku i vialise i powoli wychodzę na prostą. balsam szybko się wchłania, skóra jest bardziej napięta i taka miła w dotyku. warto odłożyć trochę pieniążków i spróbować samemu.”

Podsumowanie

Podsumowując, krem na cellulit jest podstawowym etapem w pielęgnacji skóry dotkniętej tym problemem, dlatego należy go stosować systematycznie, stosując się do zaleceń producenta, które są zwykle opisane na opakowaniu. Krem na cellulit to produkt o starannie skomponowanym składzie, który działa wielopłaszczyznowo i kompleksowo na skórę, dzięki czemu nie tylko niweluje cellulit, ale także poprawia jej ogólną kondycję.

FAQ

1. Czy krem na cellulit można stosować profilaktycznie?
Tak, krem na cellulit jest idealnym rozwiązaniem, aby zapobiegać rozwojowi cellulitu, szczególnie wśród osób, które mają takie skłonności genetyczne lub inne czynniki, które sprzyjają rozwojowi cellulitu (np. nagły wzrost masy ciała).
2. Czy dobry krem na cellulit zawiera silikony?
Nie, ponieważ są to sztuczne dodatki, które dodatkowo mogą podrażniać skórę. Tymczasem skóra z cellulitem wymaga szczególnej pielęgnacji. Sztuczne dodatki takie jak silikon mogą spowolnić niwelowanie cellulitu lub nawet wysuszyć skórę.
3. Czy krem na cellulit warto stosować po zredukowaniu skórki pomarańczowej?
Tak, ponieważ krem zawiera starannie dobrane składniki aktywne, które wywierają pozytywny wpływ na kondycję skóry. Redukują cellulit, ale dodatkowo nawilżają skórę, poprawiają mikrokrążenie czy przyspieszają detoksykację, co wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry, dlatego warto produkt stosować jak najdłużej, również po redukcji cellulitu.

Leave a comment