Celleasy Perfect Body Serum – gładka i jędrna skóra bez cellulitu

Chociaż cellulit uderza zarówno w szczupłe jak i otyłe osoby, to biorąc pod uwagę działanie Celleasy Perfect Body Serum najbardziej powinny docenić jego działanie osoby z nadwagą. Dlaczego? Według zapewnień producenta, a także weryfikując opinie użytkowniczek preparatu, serum stosowane regularnie pozwala zmniejszyć obwód ud o około 5 cm w 4 tygodnie. Oznacza to, że skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, ujędrnia i redukuje występowanie na ciele pomarańczowej skórki. Jak dokładnie działa Celleasy Perfect Body Serum i czy faktycznie jest skuteczne? Zobaczmy co w składzie piszczy!

Przyczyny powstawania cellulitu

Cellulit to nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa. Grudki, jakie tworzą się pod skórą, to właśnie komórki tłuszczowe, a że uciskają na skórę, to na jej powierzchni tworzą się liczne wgłębienia, zwane cellulitem lub „pomarańczową skórką”. Im więcej przerośniętych komórek tłuszczowych pod skórą i im większy wywierają nacisk na skórę, tym bardziej cellulit staje się widoczny gołym okiem, bez naciskania fałdu skóry. Jako że cellulit ściśle wiąże się z tkanką tłuszczową, to też pojawia się najczęściej tam, gdzie ta lubi się gromadzić, czyli w okolicach ud, pośladków i brzucha. Do najczęstszych przyczyn powstawania cellulitu możemy zaliczyć:

  • Nadwagę, otyłość i wahania wagi
  • Problemy naczyniowo – krążeniowe
  • Siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej
  • Niezdrową dietę, bogatą w cukry, niezdrowe węglowodany

Jak poskromić pomarańczową skórkę?

Wiedząc jakie są główne przyczyny powstawania cellulitu, musimy przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym i stylowi życia jaki prowadzimy. Zmiany na tym poziomie mogą okazać się znaczące, dla walki z nagromadzonym pod skórą tłuszczem. Ważna jest również pielęgnacja i zdecydowanie jej perełek możemy zaliczyć Celleasy Perfect Body Serum https://vesmed.pl/celleasy-perfect-body-serum/. Serum do codziennego stosowania w miejscach objętych cellulitem ma za zadanie:

  • wygładzić naskórek
  • ujędrnić i uelastycznić skórę
  • przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej
  • zapobiec odkładaniu się nadmiarowi tłuszczu pod skóra

Biorąc pod uwagę efekt redukcji obwodu między innymi ud, możemy też śmiało powiedzieć, że Celleasy Perfect Body Serum to preparat wyszczuplający. Jego głównym atutem jest naturalny skład. Wśród składników aktywnych znajdziemy olej bawełniany, kofeinę, wyciąg z wąkroty azjatyckiej, ekstrakt z cytryny czy wyciąg z suszonych owoców papryki ostrej. Wszystkie składowe preparatu mają dostarczyć skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia, pobudzić do pracy kolagen, który odpowiada między innymi za zdrowy wygląd skóry, zniwelować szkodliwy wpływ wolnych rodników, a także ujędrnić i rozbić podskórną tkankę tłuszczową.

Masaż antycellulitowy

W zestawie z Celleasy Perfect Body Serum znajdziemy również bańkę chińską do masażu skóry – szczególnie tych partii, które objęte są cellulitem. Masaż skóry poprawia jej krążenie oraz przepływ nimfy, a dodatkowo sprawia, że substancje aktywne lepiej wchłaniają się przez skórę i działają szybciej. Warto też dodać, że serum może być stosowane w przypadku cellulitu wodnego i tłuszczowego, a więc bez względu na to, z jakim stadium pomarańczowej skórki się zmagamy, będzie działał i efektywnie poprawiał kondycję ciała. 

Leave a comment