Czarne wyposażenie łazienki w nowoczesnych aranżacjach!

Łazienka z pewnością nie jest już tym samym pomieszczeniem co kilka czy kilkanaście lat temu. Jest to obecnie miejsce, w którym spędzamy coraz więcej czasu. W którym nie tylko wykonujemy dane czynności higieniczne, ale także relaksujemy się po ciężkim dniu. Z tych względów istotna jest nie tylko funkcjonalność łazienkowego wyposażenia, ale także i jego estetyka. W ostatnich sezonach sporym zainteresowaniem cieszy się czarne wyposażenie łazienkowe.

Wyposażenie łazienkowe w kolorze czarnym sprawdza się we wnętrzach, w których bazą jest czerń np. na ścianach czy podłodze, ale także i tam, gdzie czarne dodatki, elementy wyposażenia są jedynie kontrapunktem kolorystycznym. Obecnie na rynku znajduje się szeroki wybór czarnych baterii do łazienki, czarnych dodatków, kabin prysznicowych z czarnymi profilami, czarnej ceramiki sanitarnej. Produkty te dostępne są między innymi w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Kabiny z czarnymi profilami – czy warto kupić?

Czerń jest kolorem, który kojarzony jest z elegancją, dobrym gustem, wyrafinowaniem, ale także jest to kolor intrygujący i odważny. Z tego właśnie względu czarne wyposażenie łazienkowe wzbudza zachwyt, intryguje. Jednymi z elementów łazienkowego wyposażenia, które w ostatnim czasie cieszą się ogromnym zainteresowaniem są czarne kabiny prysznicową a dokładniej kabiny z czarnymi profilami. Oczywiście nie wszystkie z tych, które znajdują się na rynku są godne polecenia. Wiele zależy bowiem od tego w jakiś sposób kolor czarny został nałożony.

Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są czarne kabiny prysznicowe Radaway. Modele te zachwycają swoją estetyką, a także i dobrymi parametrami technicznymi. Kabina wykonana jest z bezpiecznego hartowanego szkła. Poza tym oparta jest o sprawdzony i dobry system jezdny. Istotne jest także to, że czarne profile są trwałe i bezproblemowe podczas czyszczenia. Ze względu na swój design modele te sprawdzą się w wielu współczesnych aranżacjach, nie tylko w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych, ale także i w aranżacjach typu loft, które są obecnie niezwykle modne.

Efektowne czarne brodziki prysznicowe

Nie tylko dużym zainteresowaniem cieszą się czarne kabiny prysznicowe, ale także i brodziki w tym samym kolorze. Chodzi przede wszystkim o brodziki wykonane z konglomeratu. Te dobrej jakości, to między innymi brodziki marki Roca. Konglomerat jest materiałem wyróżniającym się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jest ciepły, odporny na wiele czynników, a także dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Czarne brodziki prysznicowe z konglomeratu z pewnością będą prezentowały się efektownie w wielu łazienkowych aranżacjach. Będą ciekawie wyglądały w komplecie z czarnymi kabinami, ale także i tymi, które mają klasyczne chromowane profile.

Leave a comment