Jakie rodzaje nośników reklamowych kupimy przez Internet?

Bez reklamy ciężko osiągnąć satysfakcjonujące efekty w sprzedaży. Rynek, który nasycony jest różnego rodzaju produktami i usługami, wymusza na firmach podejmowanie nieustannych działań marketingowych, prowadzenie interesujących akcji sprzedażowych i walkę o nowego Klienta. Nie bez znaczenia w całym tym procesie są reklamy stacjonarne na dużych i widocznych nośnikach reklamowych, które zwracają uwagę, przyciągają wzrok i zapadają w pamięci przechodniów. Znajdzreklame.pl, to serwis, który świadczy usługi z zakresu projektu, montażu, wydruku i wynajmu powierzchni i nośników reklamowych, dbając dzięki temu o zadowolenie i kompleksową obsługę Klienta.

Najpopularniejsze rodzaje nośników reklamowych

W Znajdzreklame.pl znajdziemy aż 21 form reklamy. Do wyboru mamy nie tylko standardowe nośniki takie jak billboardy, murale czy citylighty, ale również reklamy na autobusach, w metrze, paczkomatach czy galeriach handlowych. Marka oferuje aż 60 tysięcy powierzchni reklamowych w 500 miastach w Polsce, jednak nie w każdej miejscowości sprawdzą się te najbardziej wyszukane. Co więc sprawdza się najlepiej w przypadku reklamy wielkoformatowej?

Billboardy

Billboardy, czyli rodzaj reklamy outdoorowej sięgający nawet kilkunastu metrów kwadratowych powierzchni, jest idealną formą na zaprezentowanie produktów i usług danej marki. Duże obrazy wraz z widocznymi hasłami reklamowymi nie tylko rzucają się w oczy, ale przyciągają uwagę Klientów. Aby zwiększyć sukces reklamy z wykorzystaniem billboardów umieszcza się je zawsze w miejscach widocznych z autostrady, blisko galerii handlowych lub w miejscach, które cieszą się największą popularnością i natłokiem. Wykorzystanie opcji z podświetleniem to dodatkowy atut reklamy, który sprawia, że działa ona nie tylko za dnia, ale również i w nocy.

Citylight

Citylight to nośnik reklamowy, którego wielkość osiąga rozmiary około 1,2 x 1,8 m. Najczęściej z taką formą reklamy możemy spotkać się na przystankach autobusowych, tramwajowych lub w metrze – czyli wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się mnóstwo osób. Citylighty mogą również przyjąć formę samodzielnych wysepek lub specjalnie przygotowanych pod tą formę nośnika słupów. Citylight, to też idealny rodzaj reklamy dla firm, które mają do przekazania więcej treści. Czas oczekiwania na środek komunikacji miejskiej sprawia, że chcąc czy nie chcąc zaczynamy czytać komunikaty i informacje znajdujące się na wydruku reklamowym.

Siatki wielkoformatowe

To kolejny nośnik reklamowy dużego rozmiaru, który umieszcza się na budynkach lub rusztowaniach. Ze względu na powierzchnię nie sposób nie zauważyć nadruku, zdjęć i haseł reklamowych nawet będąc w ruchu, jadąc samochodem czy autobusem. Tego formy reklamy cieszą się popularnością w większych miastach, są wykonane ze specjalnej siatki i odznaczają się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Jeżeli szukasz odpowiedniej reklamy do zaprezentowania swoich usług i produktów, zajrzyj na https://www.znajdzreklame.pl/baza-wiedzy/rodzaje-no%C5%9Bnik%C3%B3w-reklamowych i znajdź idealny dla swojej marki nośnik reklamy outdoorowej.

Leave a comment