Kurtki zimowe z jenotem – idealne dla Ciebie!

Gdy dni stają się coraz krótsze i zimniejsze, z żalem porzucamy modne kreacje na rzecz rozwiązań, które zapewnią nam ciepło i wygodę. Ale chwileczkę… Przecież te dwie cechy mogą iść ze sobą w parze! Branża modowa rozwija się niezwykle prężnie i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nowoczesne kobiety pragną prezentować się atrakcyjnie oraz elegancko, a przy tym czuć się jak najbardziej komfortowo. W okresie zimowym oznacza to przede wszystkim ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg i niska temperatura.

To, czy będziemy zadowolone z naszej kurtki zimowej w dużym stopniu zależy od tego, jakie wypełnienie będzie ona zawierać. Wypełnienie naturalne to zazwyczaj puch, pierze albo ich mieszanka, podczas gdy wypełnienie syntetyczne opiera się na włóknach poliestrowych, często dodatkowo pokrytych silikonem. Nie możemy zapomnieć też o warstwie zewnętrznej kurtki, która powinna być oddychająca, wodoodporna i zapewniać komfort noszenia. Jeśli zatem szukamy opcji, która spełni wszystkie te warunki, a do tego będzie odznaczać się modnym wyglądem, kurtki zimowe z jenotem będą idealnym rozwiązaniem dla naszych potrzeb.

Kurtki zimowe z jenotem – jak dobrać do swojej sylwetki?

Nawet najbardziej atrakcyjne kurtki zimowe z jenotem nie będą prezentowały się dobrze, jeśli nie dobierzemy ich prawidłowo do swojej sylwetki. W świecie mody istnieją jednak pewne proste wskazówki, które powinny pomóc Ci ukryć wszelkie mankamenty figury, a zarazem podkreślić jej zalety. Jakie typy możemy wyróżnić pod tym względem i na co powinny one zwracać uwagę?

Figurę „chłopięcą” posiadają szczupłe Panie, które nie są obdarzone wyrazistymi kształtami w obszarze bioder ani biustu. Wszelkie kurtki z paskiem są idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji, gdyż pozwalają wizualnie zaznaczyć talię i nadać sylwetce kobiecości. Tym samym, typ ten nie będzie prezentował się najlepiej w prostych krojach.

Figura typu „gruszki” charakteryzuje się szerokimi biodrami. Doskonale sprawdzą się u niej długie płaszcze o prostym kroju lub kurtki lekko rozszerzane ku dołowi. Dysproporcję między biodrami a ramionami podkreślą natomiast fasony kończące się przed pośladkami. Warto w tym miejscu wspomnieć, że może to być zbalansowane przez duży futrzany kołnierz.

Figura typu „jabłka” odznacza się szerokimi biodrami i brakiem wyraźnego wcięcia w talii, z tego względu powinna unikać kurtek z paskiem. Najlepszym wyborem będą krótkie fasony sięgające linii bioder, nie sprawdzą się za to taliowane płaszcze.

Figura typu „kielicha” to sylwetka o wąskich biodrach, ale o szerokich ramionach i bez wyraźnego wcięcia w talii. W tym przypadku najlepiej będzie wybrać rozkloszowane kurtki, które pomogą zrównoważyć cały wygląd. W kwestii długości, powinny one sięgać połowy uda, co doskonale wyeksponuje nogi.

Figura typu „klepsydry” jest prawdopodobnie najbardziej pożądaną sylwetką, która jest bardzo kobieca, a dobranie odpowiedniej kurtki w tym przypadku jest stosunkowo łatwe. Wszelkie taliowane fasony, paski i dopasowane kroje idealnie podkreślą naturalne kształty. Należy jednak unikać modeli z kieszeniami na biuście.

Gdy już dopasujesz się do jednego z wymienionych typów, wystarczy pamiętać o tych podstawowych wyznacznikach i śmiało można ruszać na zakupy. Teraz bez problemu powinnaś znaleźć idealną kurtkę z jenotem!

Damskie kurtki zimowe Ligari

Oferta kurtek Ligari to szeroki wybór fasonów, kolorów oraz rozmiarów, który umożliwia idealne dopasowanie dla nawet najbardziej wymagających Klientek. Produkty sprowadzane są od zaufanych producentów, co jest gwarancją jakości wykorzystanych materiałów i starannego wykonania. Dzięki uważnej obserwacji rynku mody, Ligari zawsze pozostaje na bieżąco z aktualnymi trendami.

Wśród propozycji sklepu znajdziemy najróżniejsze typy kurtek zimowych z jenotem, które są bardzo kobiece i dodają ekskluzywności stylizacji. Oferta Ligari to także Ligari Kids skierowana do najmłodszych kobiet, które już od wczesnych lat chcą wyróżniać się gustem i niepowtarzalnym stylem.

Leave a comment