Hover Shot – rozrywka dla każdego?

Człowiek jest istotą, która uwielbia oddawać się wszelkiego rodzaju rozrywce. Lubimy gadżety ułatwiające nam wczucie się w zabawę. Popularną aktywnością wśród dzieci i nie tylko, jest odgrywanie scenek ze strzelaniem do celu w roli głównej. Taka zabawa sprawia frajdę zarówno wtedy, gdy jesteśmy sami, jak i podczas gry z przyjaciółmi. Gra Hover Shot to propozycja, która jeszcze bardziej urozmaica zabawę w popularne „strzelanki”. Co sprawia, że zestaw ten jest tak wyjątkowy i pożądany przez najmłodszych oraz ich rodziców?

Gra Hover Shot – charakterystyka

Opisywana w niniejszym artykule gra ma dość proste zasady, dlatego każdy z łatwością może się w nią wczuć i szybko ją zrozumieć. Polega ona na użyciu zabawkowego pistoletu naładowanego piankowymi strzałkami do zestrzelenia latających piłeczek. Jest to zabawa, która bezsprzecznie rozwija umiejętności zręcznościowe każdego człowieka. Dlatego bawić się nią mogą nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, którzy chcą przetestować swoje celne oko i refleks.

Zestaw Hover Shot posiada tzw. bazę dmuchającą, będącą podstawą gry. Ustawiamy na niej piłeczki, które są naszym celem, a ona po włączeniu zaczyna siłą powietrza wypychać je ku górze. Wówczas należy użyć zabawkowego pistoletu pneumatycznego, który również należy do zestawu. Element ten jest wykonany estetycznie, z stosunkowo trwałego materiału, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wytrzyma on starcie z naszym dzieckiem oraz jego przyjaciółmi i nie będzie wymagał naprawy już kilka dni po zakupie. Zadaniem pistoletu jest wystrzelenie w kierunku unoszących się piłeczek piankowych strzałek. W zestawie naboi jest szesnaście. Trzynaście z nich ma kolor niebieski, a trzy dodatkowe oznaczone są na żółto. Dodanie „wyjątkowych” strzałek do zestawu sprawia, że gracze mogą w łatwy sposób modyfikować zasady, przypisując specjalne właściwości nabojom o odmiennym kolorze.

Zabawka Hover Shot wyróżnia się na rynku również tym, iż posiada stosunkowo dużą wydajność energetyczną. Elementy zasilane są czterema bateriami typu „R14” o mocy 1,5 V. Sprawia to, że nasza zabawa może trwać nieprzerwanie przez wiele godzin. Oczywiście od czasu do czasu należy wymienić zestaw baterii, aby gra była bardziej komfortowa, jednak nie musimy martwić się o potrzebę ciągłego „doładowywania” sprzętu. W tym punkcie należy wspomnieć jednak, iż po zakupie Hover Shot nie otrzymujemy w zestawie wymaganych baterii, dlatego musimy udać się do odpowiedniego sklepu, w którym nabędziemy takie zasilacze. Najlepiej od razu zaopatrzyć się w większą ilość baterii. To zapewni nam komfort wymiany ogniw w dowolnej chwili bez konieczności wizyty w supermarkecie.

Zabawka Hover Shot – dlaczego warto?

Jak zatem przedstawiono, Hover Shot posiada całą gamę zalet, ale największą z nich jest po prostu możliwość dokonywania modyfikacji w grze wedle fantazji i potrzeb użytkownika. Hover Shot warto jednak zakupić nie tylko ze względów rozrywkowych. Jeśli jesteśmy rodzicami, powinniśmy rozważyć kupno tej zabawki także pod kątem holistycznego rozwoju naszego dziecka. Współcześnie najmłodsi lubują się w grach komputerowych, również tych typu „strzelanka”. I choć tego rodzaju aktywność również rozwija nasze pociechy intelektualnie, to nie zapewnia im odpowiedniej dawki ruchu oraz bodźców motorycznych. Tę rolę natomiast perfekcyjnie spełnia Hover Shot, który wymaga od dziecka logicznego myślenia, ale również wymusza na nim ćwiczenie swojej zwinności i celności.

Dodatkowo Hover Shot jest opcją ekonomicznie optymalną dla większości konsumentów, ponieważ cena zestawu jest stosunkowo niska i każdy może sobie na jego kupno pozwolić. Warto przemyśleć więc zakup tej zabawki, jeśli pragniemy zainteresować nasze dziecko aktywnością, która rozwinie je i będzie pozytywnie wpływać na jego zdolności motoryczne. Na koniec warto zaznaczyć, iż przy grze Hover Shot nasze dziecko jest zupełnie bezpieczne, a także odseparowane od brutalności typowych „strzelanek”, które w przestrzeni wirtualnej prezentują się zazwyczaj bardzo krwawo i agresywnie.

Leave a comment