Mieszkania na sprzedaż blisko polskiego morza.

Ceny nieruchomości na przestrzeni ostatnich kilku lat nieustannie rosną, szczególnie te w miejscowościach turystycznych, które w sezonie wakacyjnym często stanowią dodatkowe źródło dochodu. Mieszkanie w centrum Gdyni czy Sopotu to nie mały wydatek, dlatego przed zakupem mieszkania warto zbadać nie tylko ceny, ale także oferty z pobliskich lokalizacji.

HS DOM deweloper nad morzem

Przykładem atrakcyjnych mieszkań, w rozsądnych cenach i blisko morza są te, zaprojektowane i wykończone przez HS DOM – dewelopera, który swoje nieruchomości sprzedaje między innymi w Rumii. Co prawda widoku na plażę w tej miejscowości nie ma, ale do centrum Gdyni droga zajmuje jedynie 15 minut, do Sopotu 30 minut, a do Gdańska 45 minut. Szybka Kolej Miejska dociera w największe nadmorskie miejscowości, a co za tym idzie nie musimy przemieszczać się autem. Novum Rumia to inwestycja, z której zadowoleni będą najbardziej wymagający Klienci. Położona w okolicy licznych lasów, oczek wodnych, morza czy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego nieruchomość, daje możliwość obcowania z naturą i licznych spacerów w gronie rodzinnym.

Apartamenty w Rumii zachwycają również niebanalnym i nowoczesnym wykończeniem. Mieszkania posiadają garderoby, aneks kuchenny oraz balkony lub tarasy, które zwiększają przestrzeń całego lokalu. Dla najmłodszych dostępne są liczne place zabaw, prywatne boisko do piłki nożnej oraz koszykówki, a wszystko to na zabezpieczonym i spokojnym osiedlu. Deweloper zadbał także o przestrzeń wspólną wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz wyposażając alejki spacerowe w liczne ławki, a także zieleń i roślinność, która czyni to miejsce wyjątkowym i przyjaznym człowiekowi.

Leave a comment