Na co zwracać uwagę przy zamawianiu krówek ślubnych?

Podziękować gościom weselnym za przybycie możemy na wiele sposobów. Przyjęło się, że obdarowujemy wychodzących z imprezy pożegnalnymi pudełkami ze słodkościami, a czasem też z alkoholem. Coraz częściej w paczkach tych pojawiają się ślubne cukierki krówki. Gdzie je zamówić i na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru? Odpowiadamy!

Krówki jako podziękowania ślubne – to weselny hit

Każdego roku zmieniają się ślubne i weselne trendy. Suknie, kwiaty, muzyka, zdjęcia i nagrania; każda para ma swoją wizję tego najpiękniejszego dnia. Przecież wszystko musi być idealnie. Dziś młodzi coraz częściej proszą rodzinę i przyjaciół, by zamiast kwiatów przynosili im w prezencie na przykład zabawki, które przekażą potrzebującym dzieciom. 

Z każdym rokiem pojawia się coraz więcej nowych ślubnych trendów, a jednym z nich są słodkie krówki, które cieszą gości na weselnych przyjęciach. Krówki stały się nie lada atrakcją, są nie tylko częścią pożegnalnych upominków dla najbliższych, ale także zdobią stoły z ciastami i słodyczami. Dostają je maluchy, które pomagają dorosłym stawiać tradycyjną „bramę” lub „szlogę”, jak się to mówi na Śląsku.

Krówki ślubne, szybka realizacja – gdzie zamawiać?

Decydując się na krówki ślubne w pudełku, które spersonalizujemy dla każdego z naszych gości, warto wybrać sprawdzoną firmę oferującą nam nie tylko pyszne słodycze, opakowania i papierki ze specjalnymi nadrukami. Dobrze jest zdecydować się na dostawcę, który wyprodukuje krówki na kilka dni przed ślubem, by były one świeże, kruche na zewnątrz i ciągnące się w środku, czyli takie, jakie pamiętamy z naszego dzieciństwa. 

Krówki na ślub — idealne dla weselników

Dostępne w sklepie łakocie, to między innymi szybka realizacja zamówień i nieograniczone możliwości personalizacji zamawianych słodkości. Takie są właśnie Cukrówki, czyli pyszne krówki ślubne, które można zamówić online.

Krówki na ślub – jakie opakowanie wybrać?

Przed zamówieniem musimy zadać sobie kilka pytań. Przede wszystkim musimy zastanowić się, czy krówki będą jedynie częścią prezentu pożegnalnego dla gości, czy także dekoracją stołów. Od tego zależy, jakie cukierki wybrać. Jeśli krówki mają odegrać rolę słodkiej ozdoby, to jaki kolor papierków będzie pasował do reszty wystroju? Czy wybrać papierki białe, czy może zamówić krówki ślubne fioletowe? 

Jak widać, przed złożeniem zamówienia musimy zastanowić się, czego dokładnie potrzebujemy, dlatego lepiej nie zostawiać zakupu na ostatnią chwilę. Jeśli znamy nasze potrzeby, to wystarczy, że zamówimy tyle pudełeczek słodkich krówek, by starczyło dla każdej pary weselników. Warto pamiętać, że jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie cukierków podczas zabaw weselnych, na przykład jako nagród, to warto kupić ich trochę więcej.

Cukierki z podziękowaniem – jaki nadruk wybrać?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, co powinno znaleźć się na papierkach, w które zawinięte zostaną krówki, a co na opakowaniu zbiorczym, to mamy kilka opcji. To właśnie na opakowaniu krówki drukuje się imiona małżonków i datę ślubu, a po wewnętrznej stronie może znajdować się skrócona wersja przysięgi, podziękowanie lub inna treść. 

W przypadku pudełka zbiorczego, w którym będziemy chcieli przekazać cukierki gościom, gdy już będą opuszczać naszą imprezę, warto pomyśleć o czymś więcej. Tutaj właśnie jest miejsce na spersonalizowane podziękowania, na przykład dla rodziców chrzestnych, kuzyna z rodziną czy dziadków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy gość dostał paczuszkę z podziękowaniem skierowanym bezpośrednio do niego. Taki niewielki drobiazg może naprawdę na długo zapaść w pamięci naszych bliskich i przyjaciół. Warto spróbować.

Leave a comment