Najlepsze sale weselne – zapraszam na Śląsk

Szukacie najlepszej sali, w której zorganizujecie wesele swoich marzeń? Zapraszam Was na Śląsk. Nawet jeżeli nie jesteście stąd, warto rozważyć organizację wesela właśnie tutaj. Powód jest banalny. Na Śląsku znajdziecie wszystko czego potrzebujecie – wspaniałe i eleganckie sale weselne w każdym stylu, czy to w stylu industrialnym, rustykalnym, czy glamour. Dlatego nie warto się zastanawiać. Jeśli chodzi o najlepsze sale weselne, to tylko Śląsk.

Najlepsze sale weselne – dlaczego akurat Śląsk?

Tak, byłoby to niesprawiedliwe, gdybym nie docenił innych rejonów, ale… No właśnie. Dlaczego twierdzę, że najlepsze sale weselne – https://www.marcinorzolek.pl/blog/sale-weselne-slask  są na Śląsku? Każdy z nas wie, że Śląsk to jeden z najgęściej zaludnionych terenów, a to rodzi duży popyt na sale weselne w tym regionie. Bliskie sąsiedztwo wielu miast również pozytywnie wpływa na to, że to właśnie na Śląsku znajdziecie najwięcej ciekawych sal weselnych.

Co ważne, Śląsk jest rejonem przemysłowym i górniczym. Jest tutaj wiele starych, opustoszałych fabryk, kamienic, browarów, a nawet nieczynnych już kopalni bądź ich fragmentów. Wielu z Was pomyśli, że to szpeci krajobraz. Na szczęście znalazły się rozważne osoby, które dostrzegły potencjał w takich miejscach i dzisiaj, możemy cieszyć się i korzystać z najlepszych sal weselnych na Śląsku w odrestaurowanych kopalniach, fabrykach czy starych browarach. Jeśli zorganizujecie wesele w jednej z nich, gwarantuje Wam, że podziwu ze strony Waszych gości nie będzie końca.

Sale weselne Śląsk – przewaga stylu industrialnego.

Wspomniałem już o odrestaurowanych fabrykach, browarach czy kopalniach. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Przede wszystkim surowa cegła, która w ostatnich latach jest prawdziwym trendem. Takie wykończenie, w połączeniu z weselnymi dekoracjami stanowi znakomite tło dla fotografii ślubnej.

Wesele w starej kopalni? Brzmi odlotowo. Organizując wesele na Śląsku możecie wybrać jedną z najlepszych sal w tym rejonie – Szyb Bończyk. Szyb Bończyk to restauracja, która mieści się w starej transformatorowni w nieistniejącej już kopalni Mysłowice. Lokal znajduje się na granicy trzech miast – Sosnowca, Katowic i Mysłowic. Uwierzcie mi… bajeczne miejsce.

Skoro mowa o odrestaurowanych kopalniach warto również wziąć pod uwagę salę weselną Szyb Maciej

Najlepsze sale weselne na Śląsku – styl boho

Najlepsze sale weselne na Śląsku to nie tylko te w stylu industrialnym. Znajdziecie tutaj ogrom lokali, które urządzone są w stylu rustykalnym. Jeśli lubicie naturalne kolory drewna i zieleni, a także podobają się Wam drewniane elementy dekoracji – propozycja ta jest właśnie dla Was.

Na jaki lokal warto tutaj zwrócić szczególną uwagę? Polecam przede wszystkim Restaurację UMAMI.

Sale weselne Śląsk – elegancja i klasa

A może wolicie bardziej na elegancko? Na Śląsku nie brakuje również sal weselnych w stylu glamour. Mieszczą się one głównie w odnowionych dworkach czy pałacach. Odrestaurowane lokale z wnętrzem nawiązującym do czasów z XIX wieku, gwarantują organizację przyjęcia weselnego z rozmachem, w prawdziwie królewskim stylu.

Jednymi z najlepszych sal weselnych na Śląsku w stylu glamour są niewątpliwie:

  • Rezydencja Luxury Hotel
  • Dworek New Restaurant

Leave a comment