Najpopularniejsze giełdy kryptowalut – którą wybrać?

Popularne giełdy kryptowalut cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Dzięki nim możemy rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w Bitcoiny, posługując się wskazówkami platformy. Na początek konieczne jest zarejestrowanie się w danym serwisie, gdzie dokonamy zakupu i sprzedaży elektronicznej waluty. Jak wybrać bezpieczną i wygodną giełdę kryptowalut? O czym pamiętać? Czym cechuje się najlepszą giełda kryptowalut?

Najlepsza giełda kryptowalut

Początkujący użytkownicy z pewnością zastanawiają się, jaka giełdę wybrać. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż w sieci znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Inną giełdę wybierze osoba, która jedynie od czasu do czasu będzie dokonywać zakupu, a jeszcze inną doświadczony inwestor szukający korzystnych ofert dotyczących wymiany niszowej kryptowaluty. Warto przyjrzeć się mocnym i słabym stronom kilku giełd, aby dobrać taką, która najbardziej spełni nasze oczekiwania. Popularne giełdy bazują na zachowaniu bezpieczeństwa i wygodnym korzystaniu z serwisu.

Popularne giełdy kryptowalut

Najpopularniejszymi giełdami kryptowalut, na które postawiła większość osób, są:

  • Giełda Binance – zajmuje pierwsze miejsce w rankingu giełd bitcoin. Wskazać należy, że jest to największa i najpopularniejsze giełda na całym świecie. Skorzystamy tutaj z ponad 300 obsługiwanych walut cyfrowych, wielu możliwości zarabiania i niskich prowizji. Wpłaty odbywają się w PLN za pomocą karty debetowej lub kredytowej oraz za pomocą przelewu. Nie zapominajmy o wielokanałowej obsłudze klienta, który skorzysta z witryny w języku polskim. Platforma jest dostępna za darmo. 
  • Gieła BitBay (https://beatcoin.pl/gieldy/bitbay-net-recenzja-poradnik-i-opinie/) – zajmuje drugie miejsce w rankingu. Jest to polska giełda, która zapewnia wpłaty i wypłaty w złotówkach. Liczyć można na ponad 30 obsługiwanych kryptowalut, wysokie zachowanie bezpieczeństwa i obsługę w ojczystym języku. BitBay jest platformą darmową, która cieszy się sporym zainteresowaniem. 
  • Giełda BitPanda – zajmuje trzecie miejsce w rankingu giełd bitcoin. Bazuje na ponad 30 obsługiwanych walutach cyfrowych i pozwala zasilić konto kartą. Użytkownik skorzysta z promocji „“Wpłać €25 – otrzymaj €10 gratis”. Plusem jest zachowanie bezpieczeństwa, przy czym giełda jest zarejestrowana w Unii Europejskiej. 

Leave a comment