Nadanie paczki InPost – jaka opcja jest najlepsza?

Kurier InPost bez wątpienia jest nam wszystkim znany. Głównie z jego oferty dostaw do paczkomatów. Ta rewolucyjna opcja totalnie odmieniła rynek przesyłek kurierskich w Polsce. Obecnie InPost to nie tylko paczkomaty. To także opcja dostawy pod same drzwi. Ta forma nie jest tak popularna, jak do paczkomatu. Czy nie jest tak samo dobra? Czy jest równie opłacalna? Czy warto z niej skorzystać? Czy może paczkomat to lepszy wybór? Na wszystkie te pytania odpowiemy w naszym artykule! Sprawdź, która opcja kuriera InPost jest najlepsza.

Kurier InPost – paczkomaty

Paczkomaty to tani i szybki sposób dostarczania przesyłek kurierskich. Nadanie paczki InPost i odbiór jest bardzo prosty i ogólnodostępny. W paczkomacie możemy załatwić wszystko. Nawet bez wcześniejszego nadania przesyłki w Internecie i opłacania! Paczkomaty działają 24/7. To duże ułatwienie dla osób, które dużo pracują i nie mają czasu, aby czekać na kuriera w domu. Nadanie paczki może się także odbyć w Internecie. Zapłacimy wtedy przelewem i wydrukujemy list przewozowy. Później w kilkanaście sekund umieścimy przesyłkę w skrytce w paczkomacie. Każda opcja jest szybka i wygodna!

Kurier InPost – dostawa pod drzwi

InPost ma w swojej ofercie także opcję kuriera pod drzwi. Możemy więc zamówić odbiór przesyłki spod naszego adresu, a także jej dostawę pod same drzwi. Jest to wygodna opcja dla osób, które korzystają tylko z takiej formy przesyłek. Niektórzy z nas spędzają większość czasu w domu. Gdy jesteśmy chorzy, mamy małe dzieci lub po prostu chcemy odpocząć. W takie dni nie chcemy, a nawet nie możemy iść do paczkomatu. Kurier InPost dostarczy paczkę pod same drzwi! Nadanie przesyłki odbywa się tak samo, jak w przypadku paczkomatu, jednak nie musimy jej dostarczać do punktu. Czekamy na kuriera i niczym się nie przejmujemy!

Która opcja kuriera InPost jest najlepsza?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która opcja jest lepsza. Dla każdego z nas liczy się coś innego. Obie opcje mają swoje wady i zalety. Warto jednak wiedzieć, że dostawa paczkomatowa jest tańsza od tradycyjnego kuriera. Jeśli więc chcemy wysłać paczkę paczkomatem w najniższej cenie, to tak właśnie możemy zaoszczędzić. Dla wielu z nas jest to też w pewnością wygodniejsza forma. Paczkę można odebrać o dowolnej porze dnia, także w weekendy. Z drugiej strony znajdą się osoby, które zdecydowanie wolą dostarczenie paczki pod drzwi.

Wysyłaj i odbieraj tak, jak chcesz!

Nie da się ukryć, że wybór form przesyłek kurierskich jest ogromny! Dlatego możemy dostosować je dokładnie do naszych potrzeb. Wysyłaj tak, jak chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz! Możesz zrobić to łatwo, bez wychodzenia z domu – przez Internet. Skorzystaj z porównywarki cen kurierów, jeśli chcesz znaleźć najtańszą ofertę. Wszystkie największe firmy kurierskie w jednym miejscu – sprawdź, która ma najkorzystniejsze ceny.

Leave a comment